सञ्जय दत्तले जिते क्यान्सरको लडाईं

11

बलिउडका दिग्गज अभिनेता सञ्जय दत्तले अन्ततः क्यान्सरको लडाई जितेका छन् । यस खबरले बलिउडसहित उनका फ्यान माझ निकै खुसी बढाएको छ ।

सञ्जय दत्तले आफुले क्यान्सर जितेको बिषयमा आफ्ना फ्यानहरुलाई आफै जानकारी दिएका छन् । उनले ट्वीटमार्फत आफ्नो परिवार, साथीभाइ र फ्यानहरुलाई धन्यवाद दिदैं आफ्नो अप्ठेरो परस्थितीमा साथ दिएकोमा आभार ब्यक्त गरेका छन् ।

सञ्जयले ट्वीटमा लेखेका छन्, ‘विगत केही साता पहिले म र मेरो परिवारका मुस्किल अवस्थामा थियौं । तर भनिन्छ नि भगवानले सबैभन्दा कठिन परीस्थितीमा साथ दिन्छन् आज म छोराको जन्मदिनको अवसरमा यो लडाई जितेर आउँदा अत्यन्त खुसी छु । यसका लागी तपाईंको सहयोग मेरा निम्ती शक्ति बनिदियो ।’

सञ्जयलाई फोक्सोको क्यान्सर भएको थियो । उनलाई श्वास लिन अहसज भएपछि अस्पताल भर्ना गरीएको थियो ।

Facebook Comments

https://pahilosandesh.com/wp-content/uploads/2020/05/How-To-Prevent-COVID-19_NEP1-1542x2048.jpg